altero altero
altero
 
  Sortuj urządzenia według:     Cena     Nazwa     Producent  
zdjecia/farex_bursztyn_cz_min.jpg   Kasa fiskalna BURSZTYN
Kasa Farex Bursztyn to kasa nowej generacji, produkowana przez firmę Farimex. Jest to urządzenie dla punktów usługowych, kiosków, na bazary, wszędzie tam, gdzie ze względu na ograniczoną powierzchnię potrzebna jest mała kasa. Kasa Bursztyn świetnie nadaje się do handlu obwoźnego, lub do wykorzystania w usługach transportowych. Z nowości w Bursztynie zastosowano grubszy wtyk zasilający, lepiej sprawdzający się w warunkach sklepowych. Nową, bardzo przydaną zmianą, jest też możliwość zapisania nazwy towaru w aż 18 znakach, co ogranicza pomyłki kasjera. Najistotniejszą nowością jest mechanizm drukujący WinsPu, zapewniający 50 km wydruków, a to jest ok. 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Oprócz możliwości stosowania Euro, Bursztyn pozwala na rozliczenie płatności w wielu walutach jednocześnie (np. zł i Euro), co może być przydatne w naszym kraju.
więcej o BURSZTYN.... 72
72
 
cena standardowa: 859.00
  cena promocyjna: 730.00

zdjecia/kos_min.jpg   Kasa fiskalna Kos
Nowoczesna, przenośna kasa fiskalna ACLAS Kos doskonale nadaje się dla małych stacjonarnych placówek handlu detalicznego, na stoiska targowo-bazarowe, dla placówek usługowych (np. parkingi) oraz do sprzedaży mobilnej. Intuicyjna obsługa sprzedaży, możliwość podłączenia wagi elektronicznej, czytnika kodów kreskowych i szuflady kasowej rozszerza zakres zastosowania kasy. Kasa ACLAS Kos oferuje wydruk paragonu z NIP nabywcy!!!
więcej o Kos.... 84
84
 
cena standardowa: 890.00
  cena promocyjna: 790.00

zdjecia/farex_perla_cz_min.jpg   Kasa fiskalna PERŁA
Kasa Farex Perła to kasa nowej generacji, produkowana przez firmę EData Polska. Perła zostało stworzone z myślą o wszystkich tych którzy, potrzebują bardzo małego urządzenia, jednak zachowującego pełną funkcjonalność kasy. Wymiary Perły czynią z niej doskonałą kasę przenośną. Perła jest idealnym urządzeniem dla usług transportowych, handlu obwoźnego oraz lekarzy i prawników. Bez ładowania pozwala na obsługę 900 Klientów i wystawienie 900 paragonów. W każdej chwili może być doładowana dzięki samochodowej ładowarce (opcja). Sam mechanizm drukujący WinsPu ma olbrzymią trwałość pozwalającą na 50 km wydruków – około 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Nowością w II generacji kasy jest zwiększona liczba znaków dla towarów do 24-ch znaków, oraz możliwość wpisania NIP-u nabywcy na paragonie
więcej o PERŁA.... 71
71
 
cena standardowa: 949.00
  cena promocyjna: 790.00

zdjecia/perlae_min.jpg   Kasa fiskalna PERŁA E
Perła E to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Bez ładowania pozwala na obsługę 900 Klientów .Mechanizm drukujący ma olbrzymią trwałość pozwalającą na 50 km wydruków – około 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Perła może pracować w trudnych warunkach (także mokrych i brudnych), dzięki hermetycznej, dotykowej klawiaturze. Perła może być trzymana w dłoniach podczas sprzedaży, pozwalając szybko, w dwóch ruchach, wystawić paragon jedną ręką. Dostępne są 4 przyciski „szybkiej sprzedaży”, którym można przyporządkować 8 dowolnych, z aż 3000 nazw, mieszczących się w pamięci kasy. Kasa Perła E posiada kopię elektroniczną oraz pozwala na wydruk numeru NIP klienta. Rozszerzono długość nazw towarów do 40 znaków oraz dodano litery na klawiaturze numerycznej. Nowa Perła E posiada także nową wydajną baterię Li-Ion oraz szybki 32-bitowy procesor znacznie poprawiający szybkość wydruków. Kasa fiskalna Perła E znajduje szerokie zastosowanie na bazarach, handlu obwoźnym, usługach transportowych i różnych punktach usługowych.
więcej o PERŁA E.... 86
86
 
cena standardowa: 1149.00
  cena promocyjna: 849.00

zdjecia/farex_szafir_min.jpg   Kasa fiskalna Szafir
Szafir jest kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną dla małego i średniego biznesu (3000 pozycji towarowych). Zastosowana nowoczesna technologia zapewnia jej trwałość i łatwość użytkowania. Klawiatura przyciskowa, naśladująca ogród Zen, pozwala na zamianę klawiszy dostosowując ją do przyzwyczajeń kasjera (klawisze 1, 2, 3, zamienione z 7, 8, 9). Silikonowa technologia klawiatury eliminuje niekorzystny wpływ zabrudzeń i wilgoci na elementy elektroniczne. Nowoczesny akumulator żelowy pozbawiony jest negatywnego efektu pamięci, zapewniając długotrwałe działanie. Jego pojemność pozwala na całodzienne zasilanie kasy bez prądu lub w samochodzie. 50 km wydruków to ok. 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy.
więcej o Szafir.... 76
76
 
cena standardowa: 1149.00
  cena promocyjna: 934.00

zdjecia/mobile_min.jpg   Kasa Fiskalna MOBILE
Kasa fiskalna POSNET mobile urządzenie przenośne dedykowane do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wzmocniona konstrukcja obudowy, odpowiedni system zasilania i wygodny sposób obsługi sprawiają, że POSNET mobile jest nowoczesnym mobilnym punktem sprzedaży
więcej o MOBILE.... 56
56
 
cena standardowa: 1099.00
  cena promocyjna: 949.00

    
renaks stopka
Strona główna | Kasy | Wagi | Krajalnice | Kontakt | Koszyk             
altero
Naszym mottem jest zadowolenie klienta
Zrobimy wszystko, żeby towar nabywany przez Ciebie był najwyższej jakości
altero
agregacja strony: 0.018